Імпорт газу в Україну з ЄС знизився на 26,6%

Імпорт газу в Україну з ЄС знизився на 26,6%
Ілюстративне фото (Нафтогаз України)

Україна зменшила імпорт газу з ЄС завдяки власним запасам

Протягом 8 місяців 2018 року імпорт газу в Україну з країн Європи зменшився на 26,6% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Про це йдеться у звіті  філії оператора газостранспортної системи (ГТС) України "Укртрансгаз".

Зазначається, що так сталося завдяки значному запасу газу в підземних сховищах газу (ПСГ), який було створено за рахунок ресурсу НАК "Нафтогаз України" та інших клієнтів до початку сезону відбору.

"За січень-серпень поточного року надходження природного газу з країн ЄС склало 6,9 млрд куб. м, що на 2,5 млрд куб. м менше, ніж за цей період торік. Найбільші обсяги вуглеводнів було імпортовано газотранспортним коридором зі Словаччини - 4,3 млрд куб. м (-39%), а також з Угорщини - 2,1 млрд куб. м (+40%) та Польщі - 0,5 млрд куб. м (-38%)", - вказано у звіті.

Імпорт газу в Україну з ЄС знизився на 26,6%

Нагадаємо, обсяг транзиту газу з Росії через українську ГТС з початку 2018 року знизився на 6% та склав 58,2 млрд кубометрів газу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся