IMC планує придбати шість компаній, що збільшить земельний банк на 20% - до 57,2 тис. га

НовиниЕкономіка    04.11.2011 - 12:38

Industrial Milk Company підписала попередню угоду про купівлю шести українських лізингових компаній з земельним банком в 9,5 тис. га в північно-західній частині України. Про це говориться в повідомленні IMC на Варшавській фондовій біржі.
Згідно з повідомленням, при укладанні угоди IMC також отримає контроль над елеватором ємністю 32 тис. тонн, що збільшить складські потужності компанії до 209 тис. т.
"Ми постійно працюємо над збільшенням площі орних земель і наших ємностей. Наша мета на 2012 р. - земельний банк до 100 тис. га і елеватори потужністю 300 тис. т", - сказав президент ІМК Євген Осипов.
Згідно з повідомленням, землі купуються знаходяться в околицях Сум. Землі перебувають у довгостроковій оренді (5-10 років).
Остаточне підписання угоди відбудеться після реєстрації у відповідних державних установах.
"Індустріальна молочна компанія" належить голові правління компанії Олександра Петрову (колишній власник холдингу "Клуб Сиру"). Також акціонерами виступають Євген Осипов (генеральний директор) і Дмитро Мартинюк (фінансовий директор).
В ході IPO на Варшавській фондовій біржі в квітні агрохолдинг залучив 29,7 млн дол. Його акції були включені у індекси WIG-Ukraine (індекс українських компаній) і WIG-Food (харчової індекс).
У 2010 р. чистий прибуток Industrial Milk склав 14,8 млн дол. проти збитків роком раніше.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top