ІДІЛ слабшає, але як і раніше представляє серйозну загрозу, - Обама

НовиниПолітика    05.08.2016 - 09:18
Фото: президент США Барак Обама заявив, що сили ІДІЛ слабшають
Фото: президент США Барак Обама заявив, що сили ІДІЛ слабшають

Обама заявив, що під загрозою нападів бойовиків ІДІЛ знаходяться Франція, Туреччина та Бангладеш

Терористичне угрупування "Ісламська держава" (ІДІЛ) слабшає, але як і раніше представляє серйозну загрозу. Про це заявив президент США Барак Обама, повідомляє ВВС.

За словами Обами, військова кампанія проти ІДІЛ дала результати, і позиції угруповання на Близькому Сході вже не такі сильні, як раніше. Разом з тим, є підстави вважати, що бойовики ІДІЛ тепер зосередилися на організації нападів за межами Сирії і Іраку. Зокрема, під загрозою нападів знаходяться Франція, Туреччина та Бангладеш.


Крім того, Обама вважає, що США "можуть нашкодити самі собі", якщо приймуть неправильні рішення. Так, на думку Обами, це може відбутися в тому випадку, якщо в ході операцій проти ІДІЛ будуть гинути мирні жителі, або якщо політики будуть представляти те, що відбувається як "зіткнення цивілізацій" - Заходу і ісламу.

"Це буде на руку саме "Ісламській державі" та викривленому тлумаченню ісламу, яке вони просувають...Насправді, вони неминуче зазнають поразки", - заявив він.

Він також додав, що ІДІЛ незабаром втратять контроль над своїм оплотом - сирійським містом Ракка, а також над іракським Мосулом.

Крім того, Обама підкреслив, що за рік ІДІЛ не провела жодної масштабної наступальної операції в Сирії та Іраку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на думку кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, політика кандидата від Демократичної партії Хілларі Клінтон призвела до створення ІДІЛ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top