І.Фаринич призначений гендиректором Мукачівського лісокомбінату.

Наглядова рада ЗАТ "Мукачівський лісокомбінат" на своєму засіданні  2 лютого 2010 р. ухвалила рішення про звільнення з посади генерального директора товариства Ігоря Зьолу. Про це йдеться у розкритті інформації Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку. Він працював на посаді з 9 листопада 2009 р. по 2 лютого 2010 р., не володіє часткою в статутному капiталi емiтента. При цьому з 2 лютого на посаду генерального директора товариства призначено Івана Фаринича.

На підприємстві І.Фаринич працює з 1995 р., працював на посаді майстра, організатора з постачання, з 2006 р. - до призначення на посаду генерального директора працював на посаді начальник фанерного цеху. 

ЗАТ "Мукачевський лісокомбінат" виробляє будівельний лісоматеріал, експортує продукцію до Австрії, Белорусі, Німеччини, Угорщини, Італії, Японії, Польщі, Португалії, РФ, Словаччини, Словенії, США. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся