І.Попович: Мінвуглепром визначилося з пріоритетними завданнями на 2011 р. в рамках реформування вугільної галузі

Субота 19 лютого 2011 01:51

Перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігор Попович розповів про пріоритетні завдання Мінвуглепрому на 2011 р. відповідно до програми реформ вугільної галузі. Про це він говорив в інтерв'ю "Урядовому кур'єру".

За словами І.Поповича, серед основних завдань, запланованих на 2011 р., можна виділити наступні:
- початок приватизації вугледобувних підприємств (пілотні проекти) за участю Фонду держмайна України;
- продовження закриття шахт, що вже перебувають на стадії ліквідації, більш швидкими темпами;
- технічне переоснащення шахт для забезпечення необхідного обсягу видобутку вугілля з додержанням необхідних стандартів безпеки праці;
- подальше залучення недержавних інвестицій.
Також І.Попович повідомив про завершення класифікації вугільних підприємств за рівнем виробничо-економічного потенціалу.
"Ми отримали три групи. Перша - це перспективні підприємства, які можуть бути привабливі приватним інвесторам для подальшої приватизації. Друга - потенційно перспективні підприємства, що можуть становити інвестиційний інтерес за умови створення сприятливих умов. Третя - ті, що вже відпрацювали продуктивні запаси вугілля", - заявив заступник міністра.
За словами І.Поповича, для розрахунків і критеріїв поділу вугледобувних підприємств на групи були розроблені чотири методики. В їх розробці брали участь фахівці Мінвуглепрому, проекту TACIS, Ради по вивченню продуктивних сил України , та представники приватних інвесторів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся