Hyundai завершила ремонт 10 поїздів

Середа 06 серпня 2014 10:36

Hyundai повідомляє про завершення ремонту 10 поїздів, які 12 лютого 2014 року спільним рішенням Hyundai та "Укрзалізниця" були зняті з експлуатації з метою забезпечення безпеки пасажирів. Про це повідомили в представництві Hyundai Corporation в Україні.

Як повідомляється, на сьогоднішній день вісім поїздів вже експлуатуються, і ще два поїзди вийдуть на маршрути до кінця місяця.

У представництві зазначили, що Hyundai і "Укрзалізниця" провели ряд консультацій, у ході яких компанії узгодили план модернізації складів, який передбачав зварювання ділянок з тріщинами і посилення балок з допомогою додаткових плат на болтовому кріпленні. Термін служби модернізованих ділянок становить близько 50 років.

"Роботи з модернізації потягів протягом 3,5 місяців здійснювали 13 корейських фахівців в депо "Дарниця". Загальна кількість корейських та українських фахівців, задіяних у ремонтних роботах, склала 50 інженерів. Всі витрати по проведенню модернізації та тестування потягів були профінансовані Hyundai. Крім цього, Hyundai продовжить термін гарантійного обслуговування 10 поїздів, у відповідності з запитом "Укрзалізниці", - розповіли в Hyundai Corporation.

Як стало відомо, Hyundai і "Укрзалізниця" продовжують спільну роботу з аналізу причин поломок, що призвели до зняття поїздів з експлуатації. У спеціально створену робочу групу увійшли фахівці та інженери з обох сторін. Результати своєї роботи робоча група надасть на початку вересня 2014 року.

"Hyundai Corporation довела, що завжди націлена на вирішення проблем своїх клієнтів. Ми добре знаємо місцеву інфраструктуру і навіть у сьогоднішній непростій ситуації готові до відкритого діалогу з українським урядом щодо інвестицій і розміщення виробництва поїздів Hyundai Rotem в Україні", - зазначив глава представництва Hyundai Corporation в Україні пан Юн Сук Чой.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся