У ХТЗ заявили про відсутність технічної можливості підписати їхню петицію президенту

НовиниЕкономіка    08.07.2016 - 10:11

Керівництво бюро зв'язку АТ "Харківський тракторний завод" (ХТЗ) звернулося до технічних фахівців, які обслуговують Офіційне інтернет-представництво президента України. Про це РБК-Україна повідомили в ХТЗ.

Зокрема, мова йде про розподіл електронних петицій, в яких у представників підприємства відсутня технічна можливість проголосувати за документ під назвою "Не допустити знищення ХТЗ".


"Співробітники нашого підприємства кілька днів поспіль не можуть пройти реєстрацію на Вашому сайті – не приходить лист з посиланням на підтвердження реєстрації", - йдеться у зверненні бюро зв'язку АТ "Харківський тракторний завод".

Експерти звертають увагу, що блокування стосується не локації розміщення користувачів, а самої петиції. "Використовувалися не тільки комп'ютери підприємства, а також домашні комп'ютери, вказувалася пошта як особиста, так і в домені підприємства. Результат один і той же - листи на підтвердження реєстрації не приходять", - уточнюють представники ХТЗ.

Як повідомлялося раніше, наприкінці червня виконуючий обов'язки генерального директора АТ "Харківський тракторний завод" В'ячеслав Шевченко розмістив електронну петицію у відповідному розділі Офіційного інтернет-представництва президента України. Від імені всього трудового колективу він повідомив главі держави про те, що "стараннями силових структур та органів судової влади" діяльність заводу зупинено впродовж вже більше 90 днів.

Всупереч всім спробам ХТЗ та його інвесторів відновити діяльність, погасити заборгованість по заробітній платі і почати виплати кредиторам, окремі представники СБУ та Спеціалізованої державної податкової інспекції продовжують блокувати діяльність підприємства, не даючи можливості співробітникам працювати і годувати свої сім'ї. "Не допустіть знищення АТ "Харківський тракторний завод", - йдеться в електронній петиції.

On Top