На "ХТЗ" пообіцяли Райніну виробити 2000 тракторів у 2015 році

НовиниІнфраструктура    22.03.2015 - 17:41

Харківський тракторний завод отримав замовлення на виробництво 2000 тракторів у 2015 році. Про це голові Харківської обласної адміністрації Ігорю Райніну повідомив генеральний директор заводу Владислав Губін.

Губернатор пообіцяв надавати підтримку заводу в рамках своїх повноважень і представляти його інтереси перед державними органами влади: «Я готовий допомагати заводу "ХТЗ", його менеджменту, який завжди відстоював інтереси підприємства».

Під час візиту на завод керівник області також ознайомився з програмою модернізації застарілої техніки TRADE-IN та вручив ключі від першого модернізованого трактора ХТЗ-17221 фермеру зі Зміївського району.

Як пояснив гендиректор заводу Владислав Губін, модернізована техніка по вартості є більш доступною для фермерів, а за якістю не поступається нової. Так, якщо новий серійний трактор ХТЗ-17221 коштує 1 млн 190 тис. грн, то після модернізації - 600 тис. грн. За весь час існування завод випустив 2 млн 700 тисяч тракторів, частина яких вже вийшла з ладу і не працює. Протягом року підприємство планує модернізувати 100 тракторів.

"Це початок шляху великого проекту, який дозволить не залишати ржавіти техніку, що відробила свій цикл, а відновлювати її, причому за нижчою ціною. Я вдячний керівнику підприємства за створення такого проекту. Ми підтримували і будемо підтримувати правильні й потрібні для держави починання. Проект запустили саме вчасно, адже попереду посівна", - зазначив Ігор Райнін.

Нагадаємо, що 21 березня голова Харківської обласної адміністрації Ігор Райнін відвідав ПАТ "Харківський тракторний завод".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top