Господарський суд Києва заарештував БЦ "Айсберг" у рамках стягнення 1,5 млрд грн збитків

Господарський суд м. Києва задовольнив заяву "БТА Банку" (Казахстан) про забезпечення позову банку до ТОВ "ГМСІ" (Україна) шляхом арешту бізнес-центру "Айсберг", що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Жилянська, 75А. Арешт накладений у рамках стягнення близько 1,5 млрд грн збитків, завданих внаслідок неналежного виконання відповідачем своїх зобов'язань. Про це повідомляють у прес-службі юридичної фірми "Ільяшев і Партнери", яка обслуговує "БТА банк".
"Такий результат для нас був прогнозованим. Коли мова йде про захист позивача при невиконанні зобов'язань позичальником і поручителем, українські суди одностайні у своїх рішеннях", - зазначили в юридичній фірмі.
Слухання справи по суті призначено на 22 березня цього року.
Площа бізнес-центру - понад 33 тис. кв. м.
Нагадаємо, за звинуваченням у скоєнні ряду злочинів, пов'язаних з розкраданням коштів казахського банку в сумі більше 10 млрд дол., українськими слідчими в міжнародний розшук оголошені колишні керівники "БТА" (Казахстан) - Мухтар Аблязов, Роман Солодченко, Ільдар Хажаев та інші.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся