Госпсуд визнав територіальну громаду Києва власником 80% акцій ХК "Київміськбуд"

Середа 20 жовтня 2010 19:18

Господарський суд Києва визнав територіальну громаду Києва в особі Київської міської ради власником 80% акцій холдингової компанії "Київміськбуд". Дане рішення суддя Юлія Смирнова озвучила після закінчення судового засідання, передає ТСН.

"Позов (Генеральної прокуратури) задовольнити частково: визнати право власності акцій, які складають 80% в основному фонді АТ ХК "Київміськбуд", за територіальною громадою міста... в частині визнання договору (договір купівлі-продажу від липня 2009 р.) недійсним - відмовити", - сказала Ю.Смирнова.
Крім того, суд встановив провадження у відношенні ТОВ "Адрем" і ТОВ "Термінал-Реєстр" (колишні реєстратори холдингу) припинити.
Також суд в ході засідання відмовив ТОВ "Адрем" у залученні нерезидентів, заявлених як власники пакету акцій, що оскаржується, в якості третіх осіб.
У свою чергу представник компаній-нерезидентів, які заявляють про володіння відчуженими акціями холдингу Олег Махінчук заявив, що дані компанії планують оскаржувати дане рішення суду.
Крім того, він повідомив, що в середу, 20 жовтня, компанія Satilina Ltd. (Кіпр) подала касацію на рішення Київського апеляційного господарського суду щодо скасування рішення Київської міської ради від 2007 р., згідно з яким холдингова компанія "Київміськбуд" була включена до програми приватизації комунального майна міста на 2007-2010 рр.
Суддя, в свою чергу, зазначила, що рішення суду і роз'яснення по ньому сторони отримають у понеділок, 25 жовтня.
Нагадаємо, що 12 жовтня Генпрокуратура просила Госпсуд Києва визнати Київ власником 80% "Київміськбуд".
Також Генпрокуратура просила збільшити предмет позову, тобто крім визнання недійсним договору купівлі-продажу цього пакета акцій компанією "Новий регіон" (Київ) визначити право власності на нього за Київрадою.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся