"Гоффенгайм" вперше в історії обіграв "Баварію"

"Гоффенгайм" вперше в історії обіграв "Баварію" Фото: "Гоффенгайм" - "Баварія"

Для мюнхенців це поразка стала другим у нинішньому сезоні першості країни

"Гоффенгайм" здобув перемогу над "Баварією" з рахунком 1:0 у домашньому матчі 27 туру чемпіонату Німеччини з футболу, яка стала для команди з Баден-Вюртемберга першої над мюнхенцями за всю історію. Про це повідомляється в Twitter клубу.

М'яч на 21 хвилині забив Андрій Крамаріч. "Баварія" у другому таймі мала кілька хороших можливостей для того, щоб відігратися, але не скористалася ними.

Для мюнхенців ця поразка стала другою в нинішньому сезоні першості країни. Перше команда з Мюнхена зазнала в 11 турі від дортмундської "Боруссії".

У турнірній таблиці "Баварія" продовжує лідирувати, набравши 65 очок, "Гоффенгайм" з 51 очком йде третім. "Баварія" у наступному турі на своєму полі прийме "Боруссію" з Дортмунда, "Гоффенгайм" в гостях зіграє з "Гамбургом". Обидві зустрічі пройдуть 8 квітня.

Нпомним, керівництво дортмундської "Боруссії" оштрафувало Обамеянга на 50 тисяч євро за святкування голу у масці в матчі чемпіонату Німеччини з "Шальке" (1:1).