ХК "Донбас" у першому матчі плей-офф виграв у ризького "Динамо"

ХК "Донбас" (Донецьк) з упевненої перемоги почав перше для себе плей-офф КХЛ проти ризького "Динамо". Матч проходив 7 березня в Донецьку і завершився з рахунком 5:2.

Перший період завершився не на користь господарів - Мейя реалізував більшість рижан точним кидком з гострого кута. У другому періоді удари Виртанена і Вілсона змінили результат зустрічі. На початку третього тайму Лайне кинув від синьої лінії і зробив рахунок ще більше, Потім ще і Дадонов відмінно реалізував контратаку. Дарзиньш трохи скоротив відставання рижан, але Лайне в самому кінці гри закинув шайбу у порожні ворота.

Додамо, що другий матч плей-офф між "Донбасом" і "Динамо" відбудеться вже 8 березня.