Херсонський машзавод створив СВ з білоруським держпідприємством.

Херсонський машинобудівний завод уклав договір з білоруським "Гомсільмашем" про спільне виробництво зернозбиральної техніки. Про це повідомили в Мінагрополітіки, пише "Комерсант Україна".

Підприємства домовилися спільно випускати уніфіковане сімейство комбайнів пропускною спроможністю 8,1 кг і 14 кг зерна в секунду. В рамках СВ ХМЗ планує вийти на виробничі потужності 1-1,5 тис. одиниць техніки на рік. "Гомсільмаш" поставлятиме машинокомплекти, а ХМЗ - збирати комбайни на своїх потужностях і продавати їх в Україні. Реалізацією займеться "Техноторг-Дон", що входить до групи "Техноторг", яка є офіційним ділером найбільших машинобудівних заводів СНД - МАЗу, ХТЗ, КрАЗу, БелАЗу та інших.

На ХМЗ повідомили, що вже отримали і запустили у виробництво першу партію машинокомплектов від "Гомсільмаш". Цього року планується випустити 300 комбайнів СВ і 100 комбайнів "Славутич". Передбачувана вартість машини - від 1 млн грн, тобто практично стільки ж, скільки і українського аналога.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся