У Гельсінкі близько 20 тисяч людей протестувало проти расизму

НовиниНадзвичайні події    24.09.2016 - 19:48
Фото: протестувальники в центрі Гельсінкі
Фото: протестувальники в центрі Гельсінкі
У Фінляндії затримали 8 волейболістів збірної Куби через зґвалтування У Німеччині виник скандал після "расистської" заяви політика щодо футболіста

Приводом виступу стало вбивство неонацистами 28-річного чоловіка

Мітинг проти расизму під гаслом "Досить" пройшов на одній із центральних площ у Гельсінкі (Фінляндія). За даними поліції, в акції взяли участь від 15 до 20 тисяч осіб, передає "Інтерфакс".

У руках демонстранти тримали жовті повітряні кульки і плакати з написами "Ні нацизму!" "Ні політичному насильству!", "Ні ненависті!"

На мітингу був присутній прем'єр-міністр Фінляндії Юха Сіпілі. Він узяв на себе зобов'язання підготувати поправки для посилення законодавства, що стосуються екстремістських організацій. Крім Сіпілі, на акції була присутня колишній президент Фінляндії Тар'я Халонен.

Зазначено, що приводом для виступу людей став проведений тиждень тому мітинг неонацистів у Гельсінкі, на якому побили 28-річного чоловіка. Пізніше він помер у лікарні.

Нагадаємо, раніше поліція Фінляндія готувалася до можливих заворушень, які можуть влаштувати біженці в центрі Гельсінкі.

Читайте в розділі

В результаті пожежі в Запорізькій області загинули дві людини

Близько тисячі людей отруїлися токсичними газами в районі Мосула

ООН не змогла почати в суботу медичну евакуацію з Алеппо

On Top