Харківський окружний адміністративний суд відхилив клопотання представників А.Авакова

Харківський окружний адміністративний суд відхилив клопотання представників кандидата на посаду Харківського міського голови Арсена Авакова. Про це повідомив довірена особа А.Авакова Роман Москаль, передає прес-служба БЮТ.
"У зв'язку з цим ми вважаємо, що позиція колегії суддів, які розглядають справу, є упередженою і необ'єктивною", - підкреслив Р.Москаль, - "Ми не виключаємо, що на суддів чиниться політичний і моральний тиск".
Р.Москаль так само відзначив, що представники А.Авакова звернулися з клопотанням до голови Харківського окружного адміністративного суду про передачу справи до адміністративного суду іншої області України за винятком Донецької.
Нагадаємо, А.Аваков мав намір через окружний адміністративний суд вимагати, щоб Харківський міськвиборчком не оголошував офіційні результати виборів мера Харкова, і підрахунок голосів було припинено.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся