Харківський адмінсуд заборонив до 28 серпня проводити акції протесту на пл. свободи

Харківський окружний адміністративний суд 9 серпня ухвалив заборонити проведення акції протесту на площі Свободи в Харкові, повідомляє прес-служба Харківської міської ради.
Зокрема, суд постановив: "Обмежити право Харківської обласної організації політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", Харківської обласної громадської організації "Ми - харків'яни", Профспілки підприємців м. Харкова, Харківської обласної організації політичної партії "Народна Самооборона" на проведення мирних зібрань на площі Свободи у місті Харкові з 9 серпня 2011 р. по 28 серпня 2011 р., які не пов'язані із заходами, затвердженими розпорядженням Харківського міського голови від 5 серпня 2011 р. № 3411".
Суд взяв до уваги те, що на площі Свободи і на Сумській - центральній вулиці міста - заплановані масові святкові заходи. Тому харків'яни, які не беруть участі в запланованих масових заходах, повинні мати можливість вільно пересуватися по центральній частині міста.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся