Харківські газові компанії приєдналися до електронних закупівель ProZorro

НовиниЕнергетика    12.08.2016 - 11:50

З 1 серпня ПАТ "Харківміськгаз" та ПАТ "Харківгаз" приєдналися до електронної системи ProZorro для забезпечення ефективного і прозорого здійснення закупівель. У серпні газові компанії проведуть чотири закупівлі через нову систему, повідомляє прес-служба "Харківміськгазу".

"Ми розраховуємо на те, що завдяки цій системі зменшаться наші витрати і таким чином скоротяться збитки компанії. На жаль, говорити про прибуток при встановлених тарифах на розподіл, навіть при використанні найсучасніших інструментів закупівлі, не доводиться", - зазначила начальник управління матеріально-технічного забезпечення ПАТ "Харківміськгаз" Римма Петренко.

За даними прес-служби, ця система дозволить вибирати економічно-вигідні пропозиції на товари і послуги, створити прозору і відкриту модель закупівель, удосконалити контроль за цією сферою діяльності.

"На першому етапі роботи в цій системі, ми вирішили протестувати на закупівлю найбільш поширених у використанні матеріалах. Для того, щоб наші працівники могли навчитися користуватися системою ProZorro і уникнути помилок", - зазначив начальник управління матеріально-технічного забезпечення ПАТ "Харківгаз" Андрій Шевцов.

On Top