У Харкові суд зняв арешт з рахунків ХТЗ

НовиниЕкономіка    05.08.2016 - 15:30

Вердикт судді зустріли оваціями

У Харкові суд прийняв рішення зняти арешт з рахунків Харківського тракторного заводу. Відповідне рішення сьогодні, 5 серпня, після тижневого розгляду справи прийняв Київський районний суд Харкова, повідомляє прес-служба заводу.

За словами адвоката "ХТЗ" Олександра Самарця, суддя задовольнила клопотання адвокатів підприємства і розблокувала рахунки, які були арештовані в рамках розслідування кримінального провадження слідчими Управління СБУ в Харківській області. Він також нагадав, що раніше Господарський суд Харківської області затвердив План досудової санації ПАТ "Харківський тракторний завод", що дозволило зняти арешт з рахунків, накладений на вимогу податкової служби.


"Таким чином, керівництво заводу може почати підготовку до відновлення нормального режиму господарської діяльності. Хоча, звичайно, це ще потребує чимало зусиль і часу", - сказав адвокат.

У свою чергу в. о. генерального директора Харківського тракторного заводу В'ячеслав Шевченко зазначив, що всі необхідні для зняття арешту документи будуть передані у виконавчу службу і банк.

"Ми подаємо у виконавчу службу документи, виконавча служба подає в банк документи – рахунки повинні бути розблоковані", - сказав керівник "ХТЗ".

У процесі багатоденного судового засідання близько 250 працівників ХТЗ проводили пікет з вимогою "розблокувати роботу підприємства". Люди тримали національні прапори України, плакати з написами "Не дамо знищити ХТЗ", "Наші діти хочуть їсти", "Допоможіть врятувати ХТЗ", а також скандували "Розблокувати рахунки", "Дайте нам працювати", "Поверніть наші гроші", "ХТЗ – це Харків".

Крім того, в залі суду був присутній представник моніторингової місії ОБСЄ в Харківському регіоні Вінсент Годбіллон.

Як повідомлялося, 9 червня збори кредиторів ХТЗ вирішило розпочати процедуру досудової санації. А 14 липня План досудової санації Харківського тракторного заводу затвердив Господарський суд Харківської області.

Відзначимо, як повідомляла прес-служба ХТЗ, Харківський тракторний завод зупинено з березня 2016 р. в результаті дій правоохоронних органів, які керівництво підприємства характеризує як безпрецедентний тиск. Діяльність підприємства, включаючи можливість проведення фінансових операцій, заблокована.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top