У Харкові правоохоронці затримали військового на хабарі

НовиниНадзвичайні події    13.11.2017 - 17:39
Фото: поліція (facebook.com odesapolice)
Фото: поліція (facebook.com odesapolice)

У службовому кабінеті полковника правоохоронці вилучили отримані ним 23 тисячі гривень

У Харкові працівники Департаменту захисту економіки Національної поліції та військової прокуратури Харківського гарнізону військової прокуратури сил АТО затримали військовослужбовця на хабарі у розмірі 23 тисячі гривень. Про це повідомляє прес-служба поліції.

"Правоохоронці задокументували протиправну діяльність керівника квартирно-експлуатанційного відділу… Було встановлено, що між товариством та квартирно-експлуатанційним відділом укладено договір на постачання природного газу. У зв’язку зі зміною ціни предмету договору його сторони кожного місяця укладали додаткові угоди. За підписання такої угоди посадовець вимагав від представників комерційної структури 45 тисяч гривень неправомірної вигоди", - сказано у повідомленні.

Фото: затримання військового

Фото: хабар

Зазначається, що сьогодні, 13 листопада, правоохоронці затримали військового під час одержання частини хабара. У службовому кабінеті полковника правоохоронці вилучили отримані ним 23 тисячі гривень.

Наразі проводяться процесуальні заходи. Правопорушника затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Дніпрі на хабарі в розмірі понад 500 тис. гривень затримали двох підполковників поліції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top