ua en ru

Хакери отримали доступ до внутрішніх систем Microsoft

Хакери отримали доступ до внутрішніх систем Microsoft Фото: Microsoft (

Хакери отримали доступ до вихідного коду і внутрішніх систем корпорації Microsoft. Це ті ж хакери, які стоять за масштабною кібератакою на урядові і корпоративні мережі США.

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на прес-службу Microsoft.

Компанія підтвердила, що завантажила програмне забезпечення від свого постачальника SolarWinds, яке було заражено шкідливим кодом.

"Ми виявили незвичайну активність деяких внутрішніх облікових записів і після перевірки виявили, що один обліковий запис використовувалася для перегляду вихідного коду в декількох репозиторіях", - заявили в корпорації.

У Microsoft додали, що зловмисники могли переглядати вихідний код, але не могли вносити в нього зміни. При цьому не уточнили, які саме продукти їх постраждали від хакерської атаки.

Нещодавно стало відомо, що хакери вкрали дані Міністерства фінансів США, а також управління з комунікацій та інформації. Згідно з інформацією, хакерам доступний трафік електронної пошти у цих відомствах. Зломщики мали доступ до електронної пошти співробітників органів протягом кількох відомств. Зокрема, хакерам вдалося обійти засоби захисту і аутентифікації від Microsoft.

Після чого Федеральне бюро розслідувань (ФБР), Агентство з кібербезпеки і безпеки інфраструктури (CISA) та Управління директора національної розвідки (ODNI) підтвердили масштабну кібератаку на урядові структури США. Згідно з їхньою інформацією, організували атаку російські хакери.