Х.Мубарак під час телезвернення до нації не зробив заяви про свою відставку

Президент Єгипту Хосні Мубарак у ході проведеного сьогодні телезвернення до нації не зробив, всупереч низці прогнозів, заяви про свою відставку. Разом з тим він підтвердив раніше дані їм обіцянки, перш за все, про відмову балотуватися на наступних президентських виборах, які відбудуться у вересні 2011 р., на наступний термін, повідомляє РБК.
Він заявив, що забезпечить мирний процес передачі влади в країні. Х.Мубарак закликав готуватися до чесного голосування і готуватися до виборів. "День за днем ми будемо слідувати переходу влади до вересня", - підкреслив Х.Мубарак.
Виступ віце-президента Єгипту пройшлов по національному телебаченню відразу після звернення до нації глави країни Х.Мубарака. Віце-президент Єгипту Омар Сулейман закликав молодь, що бере участь в акціях протесту, "розходитися по домівках". Він також закликав народ Єгипту об'єднатися "заради спільного майбутнього країни". О.Сулейман зазначив, що можливість для діалогу опозиції і влади зберігається.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся