Гюлен пообіцяв повернутися в Туреччину, якщо буде доведена його вина в перевороті

НовиниПолітика    12.08.2016 - 16:08
Фото: Гюлен добровільно повернеться до Туреччини, коли доведуть його провину в перевороті
Фото: Гюлен добровільно повернеться до Туреччини, коли доведуть його провину в перевороті

За словами Гюлена, турецька судова система не має юридичної незалежності

Турецький опозиціонер Фетхуллах Гюлен, який проживає в США і якого влада Туреччини підозрюють в організації перевороту, заявив, що якщо частина звинувачень турецьких властей буде доведена, він добровільно повернеться до Туреччини. Про це Гюлен написав у колонці для французького видання Monde, передає BBC.

"Якщо хоча б десята частина звинувачень проти мене буде доведена, я клянусь повернутися в Туреччину і відбути найсуворіше покарання", - йдеться в заяві Гюлена.


Турецькі влади вимагають від США екстрадиції Гюлена, якого вони визнали винним за спробу невдалого військового перевороту. У свою чергу США вимагають від Туреччини представити докази провини Гюлена.

Після того, як Анкара видала ордер на арешт Гюлена, він заявив, що в Туреччині немає незалежної судової системи.

За словами Гюлена, турецька судова система не має юридичної незалежності, а ордер на його арешт є ще одним прикладом руху президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана в бік авторитаризму і відходу від принципів демократії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Туреччина закликає США видати Гюлена для зниження антиамериканських настроїв.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Туреччина видала ордер на арешт підозрюваного в тероризмі знаменитого футболіста Турецькі військові аташе втікли в Італію після виклику до Анкари
On Top