Гутерріш заявив про намір зближувати США та Росію

НовиниПолітика    14.10.2016 - 12:05
Фото: Антоніу Гутерріш
Фото: Антоніу Гутерріш
Протистояння через Сирію схоже на холодну війну США і РФ, - Асад Порошенко очікує від Гутерріша рішучих заходів щодо захисту принципів ООН

Новий генсек ООН пообіцяв створити умови для переговорів між країнами

Обраний генеральний секретар Організації об'єднаних націй (ООН) Антоніу Гутерріш сприятиме зближенню Росії та Сполучених Штатів Америки, повідомив дев'ятий генсек ООН в інтерв'ю "РИА Новости".

"Звичайно, США і Росія є абсолютно центральними країнами в сьогоднішньому світі. Я був дуже радий відзначити, що переговори щодо Сирії почнуться знову. Я буду завжди надихати ці дві країни, як і інших, згуртуватися. Я абсолютно переконаний, що якщо ці дві країни зблизяться, у них буде величезна можливість мобілізувати інших і переконати, що наявні розбіжності можуть бути подолані", — заявив Гутерріш.

Новий генсек ООН пообіцяв зробити все можливе для співробітництва з державами та готовий створити умови, "коли б люди могли зібратися разом і зрозуміти, що від конфліктів, які ми сьогодні маємо, втрачають всі. Переможців немає".

Нагадаємо, 13 жовтня Генеральна Асамблея ООН затвердила Антоніу Гутерриша на пост генерального секретаря. Він приступить до виконання обов'язків 1 січня 2017 року.

Читайте в розділі

За візовий режим з Україною виступають 39% росіян, - опитування

Клімкін задекларував квартиру в Києві та майже 200 тис. валютних заощаджень

Ярош задекларував дві квартири і 118 тис. гривень доходу

On Top