ua en ru

Гусовського виключили із "Самопомочі"

Гусовського виключили із "Самопомочі" Фото: Сергій Гусовський (з відкритих джерел)

З "Самопомочі" виключили ще трьох депутатів Київради

Сергія Гусовського, Олексія Руденка, Сергія Харчука та Вадима Васильчука виключили з Об’єднання "Самопоміч" за завдання значної шкоді репутації політичної сили. Про це йдеться у повідомленні партії.

"Ці депутати підтримали рішення Київської міської ради щодо виділення родичам їхнього колеги Романа Марченка земельних ділянок у місті Києві, які попередньо були незаконно ним же захоплені. Загальна площа всіх захоплених ділянок складає більше 1,4 га", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що Роман Марченко використовував свій депутатський мандат для реалізації ймовірно корупційних схем із земельними ділянками у Києві.

У свою чергу, частина депутатів фракції на чолі з Сергієм Гусовським тривалий час не вживали жодних дій та заходів для запобігання таким голосуванням та недопущення шкоди для репутації партії.

"Якщо людина використовує свій статус і посаду для того, щоб здобувати персональну вигоду – отримувати комунальну землю для себе і своєї родини, якщо людина через схеми отримує 14 ділянок у власне користування, – все це свідчить про недоброчесність і недобросовісність цієї людини", - наголосила голова Київської міської партійної організації "Об’єднання "Самопоміч" Оксана Сироїд.

Нагадаємо, Київська міська рада реструктуризувала непогашений борг за зовнішніми запозиченнями.