ua en ru

ДСНС попереджає про надзвичайну пожежну небезпеку в Україні 25-27 червня

12:20 25.06.2016 Сб
1 мин
На всій території України спостерігається підвищення температурних показників
ДСНС попереджає про надзвичайну пожежну небезпеку в Україні 25-27 червня Фото: по Україні 25-27 червня очікується висока пожежна небезпека

Рятувальники попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку в Україні. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"На всій території України спостерігається підвищення температурних показників та по-справжньому спекотна погода. Так, впродовж 25-27 червня у південних, Дніпропетровській, Донецькій, а 26-27 червня і у Харківській та Луганській областях переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека", - йдеться у повідомленні.


Крім того, 26-27 червня у Кіровоградській та більшості районів Київської областей - висока (4 класу), місцями надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

"Недотримання правил пожежної безпеки (випалювання сухостою, необережне поводження з вогнем, непогашений сірник, недопалок) у цей період може стати причиною масштабних лісових та торф’яних пожеж", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві 23-27 червня очікується висока пожежна небезпека.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: