ru ua

Група СКМ в 2011 р. збільшила відрахування податків і зборів на 28% - до 18,4 млрд грн

Група СКМ в 2011 р. виплатила до бюджетів усіх рівнів, а також в небюджетні фонди (в тому числі, до Пенсійного фонду), консолідовано близько 18,4 млрд грн, що на 28% перевищує даний показник за 2010 р. (близько 14, 34 млрд грн). Про це йдеться в повідомленні компанії.

Компанія СКМ - керуюча компанія фінансово-промислової групи, діяльність якої сконцентрована в гірничо-металургійній, енергетичній, фінансовій сферах бізнесу, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, глиновидобтку, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, торгівлі медикаментами, машинобудуванні і транспортному бізнесі.

До Групи СКМ входять компанії "Метінвест" і ДТЕК, "Перший український міжнародний банк" і "Ренесанс-Капітал", АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, Медіа група "Україна" і видавничий холдинг "Сьогодні Мультимедіа", ЕСТА холдинг (нерухомість), "Український Рітейл" (роздрібна торгівля), UMG (видобуток глин), "Паралель" (оператор ринку нафтопродуктів), HarvEast (сільське господарство), "Український аптечний холдинг", машинобудівний холдинг "Гірські машини", транспортний холдинг "Портінвест" і інші. Інвестиції групи СКМ в розвиток своїх підприємств в 2011 р. збільшилися на 70,8% - до 15,163 млрд грн.