ru ua

Група експертів ICAO прибула до Києва, - ЗМІ

До Києва в ніч на понеділок, 21 червня, прибула команда експертів Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), пише газета The Wall Street Journal з посиланням на обізнане джерело.

Як повідомило джерело, експерти ICAO вже розпочали переговори з українською владою. За результатами переговорів команда експертів організації має отримати доступ до бортових самописців збитого Boeing 777, а також до інформації, пов'язаної з рейсом MH17, яким летів літак.

Зі слів джерела, поки ще зарано говорити про якісь результати переговорів, оскільки ICAO потрібне узгодження цілого ряду питань з українською владою та іншими командами міжнародних експертів.

Раніше Президент Росії Володимир Путін наголосив на необхідності допуску експертів ICAO на місце аварії Boeing 777. "Сьогодні там вже працюють представники Донбасу, Донецька, представники МНС України, експерти Малайзії. Але цього недостатньо", - сказав він.

Уряд України запросив до участі в розслідуванні представників влади Малайзії та Нідерландів, Єврокомісії, американської компанії Boeing, Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), американської Національної ради з безпеки на транспорті (NTSB) та Європейської організації з безпеки повітряної навігації (Eurocontrol). Інтерпол і поліцейська служба Європейського союзу (Європол) також направлять своїх співробітників до місця катастрофи авіалайнера.

Boeing 777 Malaysian Airlines, що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, зазнав аварії на території України ввечері в четвер, 17 липня. Лайнер упав в околицях села Грабове Шахтарського району Донецької області. На його облавку перебували 283 пасажири і 15 членів екіпажу. Всі вони загинули. Серед жертв авіакатастрофи - громадяни 10 держав.