Гройсман заявив про скорочення держфінансування Євробачення-2017

НовиниСуспільство    16.09.2016 - 17:54
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман
В НТКУ заявили про ряд недоліків майданчика для проведення Євробачення-2017 Дебати щодо бюджету-2017 триватимуть декілька місяців, - Гройсман

У держбюджеті-2017 витрати на культуру зростуть на 1 млрд гривень

У державному бюджеті 2017 буде скорочена сума на проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення. Про це сьогодні під час зустрічі з представниками інститутів громадянського суспільства заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

Відзначається, що спочатку з держбюджету на Євробачення планувалося виділити 455 млн гривень, однак ця сума буде переведена на потреби культурної сфери, оскільки влада Києва дала гарантії на суму в понад 200 млн гривень.

Крім того, у держбюджеті-2017 витрати на культуру зростуть на 1 млрд гривень – до 6 млрд. Також 500 млн будуть закладені в фонд кіновиробництва.

"Також ми розраховуємо на фонд у 500 млн гривень, який буде спрямований на кіновиробництво в Україні", - додав Гройсман.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київська влада намір виділити близько 1,2 млрд гривень на проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Читайте в розділі

До виборів на окупованому Донбасі ще дуже далеко, - Клімкін

Зарплати співробітників кримінального розшуку підвищаться втричі з 1 листопада, - Гройсман

80% житлового фонду потребує модернізації, - Зубко

On Top