Гройсман заявив, що захищатиме бізнес від "державного рекету"

НовиниПолітика    13.01.2017 - 17:21
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Гройсман заявив, що прийшов час установлювати новий "контракт" між бізнесом і владою

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що захищатиме бізнес від "державного рекету". Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Гройсман повідомив, що сьогодні відвідав "Урядовий контактний центр", до якого звертаються тисячі людей зі своїми питаннями і проблемами.

"Серед актуальних зараз питань - перехід на новий рівень мінімальної заробітної плати. Чому я ініціював прийняття цього рішення? Хто б що сьогодні не говорив, але для мене важливо перш за все те, що в результаті зміниться матеріальне становище біля 4 млн українських громадян і їх родин з найнижчим рівнем доходів", - повідомив він.

Крім того, Гройсман наголосив, що тих, хто намагається обійти це рішення чекатиме жорстке покарання.

"І в той же час запевняю - не допущу того, щоб хтось несправедливо викручував руки підприємцям. Вважаю, що прийшов час установлювати новий "контракт" між бізнесом і владою - бізнес виходить з тіні, а влада створює сприятливі умови для його ведення і захищає його від "державного рекету". Такий підхід я розпочав запроваджувати з приходу в уряд і буду його і далі послідовно реалізовувати", - наголосив він.

 

Зранку відвідав "Урядовий контактний центр". Саме сюди щоденно звертаються тисячі людей зі своїми питаннями і проблемами. Я тут не вперше, регулярно отримую від центру аналітику. А сьогодні сам посидів на телефоні, відповів на декілька дзвінків. Серед актуальних зараз питань - перехід на новий рівень мінімальної заробітної плати. Чому я ініціював прийняття цього рішення? Хто б що сьогодні не говорив, але для мене важливо перш за все те, що в результаті зміниться матеріальне становище біля 4 млн українських громадян і їх родин з найнижчим рівнем доходів. Перед його запровадженням ми аналізували ситуацію по різним типовим бізнесам, і переконались - у абсолютної більшості з них є можливості його реалізувати. Звичано, якщо підприємець поступиться частинкою своїх доходів заради того, щоб робота його працівників була краще оплачена і щоб завдяки додатковим надходженням в бюджет можна вийти на рішення про вищі пенсії для людей старшого покоління, в тому числі можливо і для його рідних. Більше того, додаткові кошти в обороті, які зявляться, - це додатковий попит для тих же малих підприємств. Що ж стосується тих, хто намагається обійти це рішення, - такі випадки звичайно є і будуть і про це уже маємо сигнали на гарячу лінію - попереджую ще раз: ми на це реагуватимемо жорстко. І в той же час запевняю - не допущу того, щоб хтось несправедливо викручував руки підприємцям. Вважаю, що прийшов час установлювати новий "контракт" між бізнесом і владою - бізнес виходить з тіні, а влада створює сприятливі умови для його ведення і захищає його від "державного рекету". Такий підхід я розпочав запроваджувати з приходу в уряд і буду його і далі послідовно реалізовувати. #ВищіЗарплати

Опубліковано Volodymyr Groysman 13 січня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Гройсман закликав Держслужбу зайнятості зайнятися створенням нових робочих місць.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Україна і Молдова мають намір провести навесні засідання міжурядової комісії Кабмін в 1,5 рази збільшить суму коштів на закупівлю снігоприбиральної техніки
On Top