Гройсман заявив, що захищатиме бізнес від "державного рекету"

НовиниПолітика    13.01.2017 - 17:21
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Гройсман заявив, що прийшов час установлювати новий "контракт" між бізнесом і владою

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що захищатиме бізнес від "державного рекету". Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Гройсман повідомив, що сьогодні відвідав "Урядовий контактний центр", до якого звертаються тисячі людей зі своїми питаннями і проблемами.

"Серед актуальних зараз питань - перехід на новий рівень мінімальної заробітної плати. Чому я ініціював прийняття цього рішення? Хто б що сьогодні не говорив, але для мене важливо перш за все те, що в результаті зміниться матеріальне становище біля 4 млн українських громадян і їх родин з найнижчим рівнем доходів", - повідомив він.

Крім того, Гройсман наголосив, що тих, хто намагається обійти це рішення чекатиме жорстке покарання.

"І в той же час запевняю - не допущу того, щоб хтось несправедливо викручував руки підприємцям. Вважаю, що прийшов час установлювати новий "контракт" між бізнесом і владою - бізнес виходить з тіні, а влада створює сприятливі умови для його ведення і захищає його від "державного рекету". Такий підхід я розпочав запроваджувати з приходу в уряд і буду його і далі послідовно реалізовувати", - наголосив він.

 

Зранку відвідав "Урядовий контактний центр". Саме сюди щоденно звертаються тисячі людей зі своїми питаннями і проблемами. Я тут не вперше, регулярно отримую від центру аналітику. А сьогодні сам посидів на телефоні, відповів на декілька дзвінків. Серед актуальних зараз питань - перехід на новий рівень мінімальної заробітної плати. Чому я ініціював прийняття цього рішення? Хто б що сьогодні не говорив, але для мене важливо перш за все те, що в результаті зміниться матеріальне становище біля 4 млн українських громадян і їх родин з найнижчим рівнем доходів. Перед його запровадженням ми аналізували ситуацію по різним типовим бізнесам, і переконались - у абсолютної більшості з них є можливості його реалізувати. Звичано, якщо підприємець поступиться частинкою своїх доходів заради того, щоб робота його працівників була краще оплачена і щоб завдяки додатковим надходженням в бюджет можна вийти на рішення про вищі пенсії для людей старшого покоління, в тому числі можливо і для його рідних. Більше того, додаткові кошти в обороті, які зявляться, - це додатковий попит для тих же малих підприємств. Що ж стосується тих, хто намагається обійти це рішення, - такі випадки звичайно є і будуть і про це уже маємо сигнали на гарячу лінію - попереджую ще раз: ми на це реагуватимемо жорстко. І в той же час запевняю - не допущу того, щоб хтось несправедливо викручував руки підприємцям. Вважаю, що прийшов час установлювати новий "контракт" між бізнесом і владою - бізнес виходить з тіні, а влада створює сприятливі умови для його ведення і захищає його від "державного рекету". Такий підхід я розпочав запроваджувати з приходу в уряд і буду його і далі послідовно реалізовувати. #ВищіЗарплати

Опубліковано Volodymyr Groysman 13 січня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Гройсман закликав Держслужбу зайнятості зайнятися створенням нових робочих місць.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top