Гройсман: питання особливого статусу Донбасу не потрібно ставити на референдум

НовиниПолітика    25.01.2016 - 13:36
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

У проекті змін до КУ в частині децентралізації не йдеться про особливий статус Донбасу

Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман вважає, що питання особливого статусу Донбасу не потрібно виносити на конституційний референдум. Про це він сказав в ході брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"Такий механізм може використовуватися, але все те, що стосується питань особливостей статусу Донбасу, не потрібно ставити на референдум, тому що в унітарній країні ніякого особливого статусу однієї області або її частини, бути не може", - пояснив глава ВР.

У той же час, на його думку, можна провести соціологічне опитування для розуміння позиції українців.

Гройсман зазначив, що в проекті змін до Конституції в частині децентралізації не йдеться про особливий статус Донбасу. При цьому він вважає за можливе проведення конституційного референдуму з інших питань.

Нагадаємо, раніше Гройсман повідомив, що ВР поки не планує проводити голосування щодо змін до Конституції в частині децентралізації.

За його словами, спочатку потрібно провести додаткові дискусії з політичними силами, а також отримати висновок Конституційного суду про те, що розуміти під терміном "наступна чергова сесія".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Рада завтра може розглянути зміни до бюджету щодо електронного декларування Порошенко: за зміни в КУ щодо децентралізації слід голосувати на тлі прогресу "Мінська"
On Top