Гройсман пригрозив кримінальною відповідальністю за помилки в комунальних платіжках

НовиниПолітика    16.11.2016 - 14:15
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман

Деякі мешканці Києва отримали платіжки на опалення із завищеними цифрами

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пригрозив постачальникам житлово-комунальних послуг кримінальною відповідальністю за необгрунтоване завищення цін у платіжках для українців. Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів, повідомляє прес-служба уряду.

Прем'єр зазначив, що деякі мешканці Києва отримали платіжки на опалення із завищеними з "подвоєними-потроєними цифрами, абсолютно нереальними, завищеними".

"Я просив би, щоб таких помилок з боку постачальників послуг - обленерго, теплоенерго, водоканалів - щодо українських громадян не було. Я вважаю, що треба принести вибачення, з одного боку, а з іншого боку, я попереджаю, якщо ми будемо бачити, що десь в регіонах такі речі відбуваються, ми будемо дуже жорстко карати штрафними санкціями за ці речі", - зазначив Гройсман.

"Я думаю, що тут може бути і питання кримінальної відповідальності за виставляння рахунків за неадекватними цінами. Я попереджаю всіх, що з цим не треба грати і дражнити людей", - підкреслив прем'єр-міністр.

Додавши при цьому, що постачальник послуг та Київська міська державна адміністрація повинні оперативно виправити ситуацію.

Глава уряду також запропонував усім тим, хто намагається "розхитати ситуацію в країні і нагнати істерію", зробити щось корисне.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін прийняв відставку Деканоїдзе.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін затвердив розмір страхового запасу газу Кабмін завершив організаційні процедури по створенню "Магістральних газопроводів"
On Top