ua en ru

Гройсман пообіцяв створити робочу групу щодо лібералізації візового режиму з ЄС

13:58 08.10.2015 Чт
1 мин
Про це спікер парламенту заявив по завершенні голосування за законопроект №2540
Гройсман пообіцяв створити робочу групу щодо лібералізації візового режиму з ЄС Фото: Володимир Гройсман

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман пообіцяв створити робочу групу з розробки законопроектів з питань лібералізації візового режиму з Європейським союзом. Про це Гройсман заявив у ході сьогоднішнього парламентського засідання, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми створюємо спільну робочу групу, спільно з Міністерством юстиції залучимо європейських фахівців. По кожній букві цього закону (проекту закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань накладення арешту на майно з метою усунення корупційних ризиків при його застосуванні №2540, - ред.) ми пройдемо, щоб він повністю відповідав кращим європейським практикам, відповідав європейському законодавству", - сказав Гройсман після завершення голосування за проект закону №2540.

Нагадаємо, Верховна Рада України сьогодні, 8 жовтня, розглядає ряд законопроектів, прийняття яких необхідно для лібералізації візового режиму України з Європейським союзом.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: