Гройсман звернувся до Генпрокуратури і НАБУ з закликом недопустити банкрутства ОПЗ

НовиниПолітика    19.05.2017 - 21:28
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Прем’єр закликав провести розслідування діяльності посадовців з для виявлення порушень

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман направив листи до Генеральної прокуратури України та Національного антикорупційного бюро з закликом провести розслідування та не допустити штучного банкрутства Публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод", яке є одним з найбільших підприємств хімічної галузі країни. Про це повідомляє "Урядовий портал".

"З метою захисту інтересів держави та недопущення доведення до банкрутства одного з найбільших вітчизняних підприємств, прошу Вас розглянути можливість вступу Генеральної прокуратури України у цю справу", - йдеться у листі Володимира Гройсмана до Генерального прокурора України Юрія Луценка.  

Звертаючись до керівника НАБУ Артема Ситника, прем’єр закликав провести спеціальне розслідування  діяльності посадових осіб з метою виявлення фактів порушення інтересів держави.

"Враховуючи стратегічне значення підприємства для економіки та безпеки держави, прошу Вас розглянути можливість проведення розслідування діяльності посадових осіб з метою виявлення фактів порушення інтересів держави та запобігання доведенню до банкрутства одного з найбільших державних підприємств", - йдеться у зверненні глави уряду до НАБУ.   

В своїх зверненнях Гройсман також нагадав, що рішенням Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма від 25 липня 2016 року визнано борг ОПЗ перед групою компаній "Ostchem" в загальному розмірі 251 235 154,59 доларів, враховуючи штрафні санкції. Южний міський суд Одеської області задовольнив клопотання представників  "Ostchem" про стягнення боргу, і всі спроби оскаржити це рішення не дали результату.

Нагадаємо, Вищий спецсуд скасував стягнення з ОПЗ боргу на користь компанії Фірташа.
 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Прокуратура звернулася до суду через неякісний ремонт фрегату "Сагайдачний" Україна та Китай підписали контракт на проведення робіт з днопоглиблення в морпорту "Южний"
On Top