ua ru

Гройсман анонсував нові гучні затримання чиновників

Гройсман анонсував нові гучні затримання чиновників Фото: Володимир Гройсман обіцяє викорінити корупцію і контрабанду

Глава уряду назвав лише початком "хвилю затримань" чиновників, що відбулася минулого тижня

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє нові затримання чиновників задля наведення порядку в державі. Про це він заявив в ефірі телеканалу "Інтер" увечері 3 липня.

Зокрема глава уряду назвав лише початком "хвилю затримань" чиновників, яка відбулася минулого тижня.

"Це не кампанія. Це тільки початок. Я думаю, що це буде дуже сильно нарощено. Це ж усе була система, система, яка продукувала десятиліттями. Я вірю в те, що сьогодні новий генеральний прокурор Юрій Луценко має дуже серйозні, амбітні плани, що стосується наведення порядку в державі", - сказав Гройсман.


"Я переконаний у тому, що з кожним днем ​​ми будемо бачити і результати боротьби з корупцією. Але завдання уряду - створити умови, при яких ця корупція просто була б неможлива", - додав прем’єр.

Він також пообіцяв викорінити контрабанду на українській митниці.

"Я думаю, що зараз навіть контрабандисти, які там займалися сірими схемами, вони зараз чекають, що все ніби як зміниться. Я вже говорив і зараз хочу сказати: нічого не зміниться. Усе. Контрабанди в Україні не буде. Ми будемо боротися з цим дуже ефективно і систематично", - запевнив Гройсман.

Нагадаємо, раніше Солом'янський районний суд Києва відпустив під заставу екс-головного санітарного лікаря України Святослава Протаса, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.