ua en ru

Group DF зупиняє два підприємства Ostchem

Group DF зупиняє два підприємства Ostchem Фото: Дмитро Фірташ

Справу проти керівництва Ostchem Group DF розцінює, як переслідування з політичних мотивів

Group DF зупиняє два підприємства Ostchem - Черкаський ПАТ "Азот" та ПАТ "Рівнеазот". Про це повідомляє прес-служба Group DF.

"У зв'язку з системним і безпрецедентним тиском на бізнес Ostchem, хімічний холдинг Групи, з боку депутатів "Народного фронту" та їх представників у владі, Group DF оголошує про зупинку підприємств Ostchem - Черкаського ПАТ "Азот" та ПАТ "Рівнеазот", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в травні минулого року з міркувань безпеки Group DF змушені були зупинити два підприємства в зоні проведення АТО - "Концерн "Стирол" та "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот".

"Проте, подальша навмисна фабрикація низки кримінальних справ проти посадових осіб підприємств Ostchem і проти самих заводів, а також абсолютно незаконний арешт у заводів основної сировини - газу, позбавили і ці підприємства можливості працювати. У зв'язку з цим, Черкаський "Азот" і "Рівнеазот" зупинені, під загрозою зриву опинилася осіння посівна, багато тисяч українців можуть залишитися без роботи. Безперервні цинічні нападки зацікавлених представників "Народного фронту", які знаходяться на керівних посадах в органах влади, по суті спрямовані на знищення бізнесу та робочих місць і завдають шкоди цілим галузям української економіки.", - наголошується в заяві.

Заяви міністра МВС щодо власника Group DF Дмитра Фірташа про розслідування МВС України справи проти керівництва Ostchem Group DF розцінює, як переслідування з політичних мотивів і чергову спробу тиску на бізнес і правосуддя.

Нагадаємо, МВС направило Дмитру Фірташу повістку на допит у справі Ostchem.