ua en ru

У Гродно силовики затримали кількох осіб після мітингу

04:56 23.08.2020 Вс
2 мин
Двоє чоловіків були затримані біля бару в центрі міста
У Гродно силовики затримали кількох осіб після мітингу Фото: протести в Білорусі (t.me/belteanews)

У білоруському місті Гродно силовики затримали після мітингу п'ять осіб. Силовики в масках наздогнали групу, яка вже залишила площу.

Про це повідомляє правозахисний центр "Весна".

Серед них, як уточнює організація, активіст і музикант Ігор Банцарь, а також Денис Будник, Максим Кривець, Артур Куршаков і Олексій Павк.

Новинний портал Tut.by пише, що двоє чоловіків були затримані біля бару в центрі міста. Очевидці, за повідомленням видання, підтвердили, що вони були на мітингу. Їх затримали люди в цивільному і забрали в мікроавтобус.

Після закінчення президентських виборів 9 серпня в республіці почалися масові протести, які переросли у сутички з правоохоронцями. Силовики використовували світлошумові гранати, сльозогінний газ, водомети і вогнепальну зброю. Понад 7 тисяч людей затримали, з них 600 подали заяви про насильство з боку правоохоронців.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі провів у Гродно нараду з керівництвом силового блоку: там він заявив, що владі довелося приймати серйозне рішення, приводячи основні частини білоруської армії в повну бойову готовність.

РБК-Україна писало, що Тіхановська підтримала "Марш нової Білорусі", запланований на 23 серпня, вона закликала білорусів вийти на марш, щоб наблизити перемогу народу.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: