Греція домовилася з США про модернізацію винищувачів F-16

Субота 28 квітня 2018 18:32
Греція домовилася з США про модернізацію винищувачів F-16
Фото: F-16 (flickr.com)

Схвалена модернізація грецьких винищувачів F-16 у США

Уряд Греції схвалив угоду з США щодо модернізації винищувачів F-16 грецьких ВПС. Про це повідомляє Ekathimerini.

Зокрема, планується, що 85 грецьких винищувачів пройдуть модернізацію в США. Загальна вартість модернізації складе близько 1,45 млрд доларів.

Раніше основною перешкодою для угоди були розбіжності з американською аерокосмічною компанією Lockheed Martin про дату початку програми, а також строгому графіку платежів.

Як повідомляється, Греція вже давно прагне відновити свій флот військових літаків, щоб мати можливість конкурувати з новітніми винищувачами F-35, які починає купувати Туреччина.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в парламенті Греції схвалили рішення про виділення 1 млрд євро на прискорену оборонну програму в рамках модернізації армії.

Одним з головних пріоритетів для грецької армії є модернізація 85 винищувачів F-16, і уряд надеелось завершити необхідні для укладення відповідної угоди процедури до 30 квітня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся