ua en ru

ДПЗКУ заявляє про відхилення від графіка поставок зернових до Китаю

ДПЗКУ заявляє про відхилення від графіка поставок зернових до Китаю
ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" заявляє про відхилення від графіка поставок зернових до Китаю.

ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" заявляє про відхилення від графіка поставок зернових до Китаю. Про це йдеться в заяві новопризначеного в. о. голови ДПЗКУ Валерія Томіленко.

"Головною робочим завданням є виконання в повному обсязі укладених угод з КНР, які на сьогодні мають певні відхилення від графіка поставок. Але, значна увага приділятиметься реалізації другої частини контракту між ДПЗКУ і ССЕС, для модернізації елеваторної галузі та сільськогосподарського імпорту добрив і хімії, яка раніше не була задіяна", - йдеться в документі.

Томіленко підкреслив, що також має намір провести міжнародний аудит компанії, ключові результати якого обов'язково стануть публічними.

Відзначимо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про не виконання ДПЗКУ контрактів перед Китайською національною корпорацією машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС). Зокрема, стало відомо, що голова правління ССЕС Суан Бая звернувся у листі до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з проханням врегулювати питання, пов'язані зі зривом графіка поставок.

Нагадаємо, в жовтні Служба безпеки України затримала керівництво ДПЗКУ за підозрою у фінансових махінаціях.