ua en ru

ГПУ закрила справу проти Пашинського

ГПУ закрила справу проти Пашинського Фото: Сергій Пашинський (з відкритих джерел)

Справу закрили за відсутністю складу злочину

Генеральна прокуратура закрила справу про нанесення нардепом Сергієм Пашинським тяжких тілесних ушкоджень В'ячеславу Хімікусу. Про це повідомляють джерела РБК-Україна.

Джерела повідомляють, що справу закрили за відсутністю складу злочину.

Зазначимо, 31 грудня 2016 року в лісі біля одного з сіл Васильківського району Київської області стався конфлікт між Пашинським та місцевим жителем Хімікусом. Нардеп вистрілив чоловікові в ногу з пістолета, а Хімікус вдарив Пашинського пляшкою по голові. Нардеп заявив, що нападником був саме Хімікус, а той, у свою чергу, заперечував це і стверджував зворотне.

Майже через два роки після конфлікту з Пашинським В'ячеславу Хімікусу правоохоронці вручили підозру у хуліганському нападі на народного депутата від фракції "Народний фронт" Сергія Пашинського.

Нагадаємо, в серпні 2017 року Генеральна прокуратура України закрила справу проти нардепа від "Народного фронту", голови комітету Верховної ради з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського.

Після цього вже в грудні 2017 року Печерський районний суд Києва зобов'язав ГПУ відновити розслідування стосовно Пашинського.