ru ua

ГПУ затримала арбітражного керуючого на хабарі у 800 тисяч гривень

ГПУ затримала арбітражного керуючого на хабарі у 800 тисяч гривень Фото: Генеральна прокуратура України (РБК-Україна)

Арбітражний керуючий та його посібники вимагали 14 млн 600 тис. гривень хабара

Генеральна прокуратура під час одержання хабара у сумі 800 тисяч гривень затримала арбітражного керуючого - ліквідатора одного з ТОВ. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України 08.08.2017 затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України арбітражного керуючого, призначеного господарським судом Київської області ліквідатором одного із ТОВ, директора цього товариства, а також пособника - фізичну особу", - сказано у повідомленні.

altФото: затримання

altФото: затримання на хабарі

Зазначається, що вказані особи були затримані за вимагання хабара у сумі 14 млн 600 тис. гривень та одержання ними першої частини неправомірної вигоди у сумі 800 тис. гривень від представника суб’єкта господарювання за допуск до участі в аукціонних торгах та реалізацію в подальшому об’єкта нерухомості.

"На теперішній час вирішуються питання щодо оголошення підозри затриманим за ч. 4 ст. 368-4 Кримінального кодексу України (підкуп особи, яка надає публічні послуги), обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, встановлення інших можливих співучасників кримінального правопорушення та їхнього затримання, а також щодо збору і фіксації доказів", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, у Чернігівській області під час отримання хабара в сумі 3 тис. 500 гривень затримали двох співробітників Національної поліції і колишнього співробітника органів внутрішніх справ.