ua en ru

ГПУ викликає на допит екс-нардепа Жванію

ГПУ викликає на допит екс-нардепа Жванію Фото: Давид Жванія (УНІАН)

Жванія має прибути до ГПУ 26 березня 2018 року об 11:00

Генеральна прокуратура України (ГПУ) викликає на допит в якості свідка екс-нардепа Давида Жванію. Відповідна повістка розміщена на сайті ГПУ.

Як зазначається, слідчі Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 346 (Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча), ч. 1 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 353 (Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи), ч.ч. 1, 3, 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) КК України.

"У ході досудового розслідування на даний час виникла об'єктивна необхідність у встановленні певних фактів та обставин, зокрема, шляхом допиту Жванія Давида Важаєвича в якості свідка, оскільки є достатні підстави вважати, що він можете дати показання, які мають значення для кримінального провадження", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Жванія має прибути до ГПУ 26 березня 2018 року об 11:00.

Нагадаємо, Жванія був нардепом від Партії регіонів, з якої він вийшов у кінці листопада 2013 року.

Давид Жванія - народний депутат Верховної ради України IV-VII скликань, голова комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (2012-2014). З лютого по вересень 2005 року Жванія був міністром з питань надзвичайних ситуацій України (в уряді Юлії Тимошенко).