ГПУ: Верховний суд не давав оцінку підставам закриття кримінальних справ проти Тимошенко

Середа 26 жовтня 2011 17:31

Останнім часом в електронних ЗМІ були розповсюджені заяви деяких політиків з приводу ухвал Верховного суду України від 2005 року, які стосуються кримінальних справ стосовно Юлії Тимошенко як керівника "Єдиних енергетичних систем України". Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України (ГПУ).

ГПУ повідомляє, що, згідно з ухвалами Верховного Суду України від 11.11.2005, предметом розгляду були лише судові рішення щодо оскарження постанов про порушення кримінальних справ стосовно Тимошенко та інших. У зазначених ухвалах суд не надавав оцінку підставам закриття Генеральною прокуратурою кримінальних справ, не аналізував мотиви цих рішень. Тобто судом не приймалось рішення по суті кримінальних справ. Оскільки на момент розгляду клопотань захисника Швеця кримінальні справи стосовно Тимошенко Генеральною прокуратурою України було закрито, Верховним Судом України у задоволенні клопотань захисника було відмовлено.

Отже, ствердження окремих політиків про те, що "крапку у справі ЄЕСУ вже поставив Верховний Суд", повністю не відповідає дійсності та є спотвореною інформацією, йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся