ГПУ: В Україні кількість зареєстрованих злочинів в 2010 р. збільшилося на 15,2%

Сьогодні парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності планує рекомендувати Верховній Раді заслухати доповідь генерального прокурора Віктора Пшонки про підсумки роботи у 2010 р.

У розпорядженні "Комерсант-Україна" опинився звіт Генеральної прокуратури (ГПУ) про результати діяльності у 2010 р. У документі констатується, що в порівнянні з 2009 р. кількість зареєстрованих злочинів збільшилася на 15,2%. У ГПУ також відзначають, що слідчі органи необгрунтовано часто застосовують прослушку, негласне проникнення до житла та інші заходи, що обмежують права громадян. Крім того, зі звіту стало відомо, що в 2010 р. якийсь народний депутат був притягнутий до відповідальності за вчинення корупційних дій, пише видання.

У ГПУ невдоволені якістю розслідування справ, пов'язаних з боротьбою з організованою злочинністю. У документі підкреслюється, що з 10 тис. вивчених справ "скасовано майже 300 незаконних постанов та внесено більше 500 письмових вказівок ... 620 посадових осіб слідчих органів притягнуто до дисциплінарної відповідальності".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся