Під Києвом викрито конвертцентр з оборотом понад 240 млн гривень

НовиниНадзвичайні події    25.08.2016 - 15:41
Фото: ГПУ спільно з ГФС в Київській області викрито конвертцентр
Фото: ГПУ спільно з ГФС в Київській області викрито конвертцентр

Були вилучені 300 тис. гривень, 12 печаток транзитно-конвертаційних підприємств, комп'ютерну техніку та бухгалтерську документацію

Генеральна прокуратура України спільно з Державною фіскальною службою у Київській області викрили конвертаційну схему на загальну суму понад 240 млн. гривень. Про це повідомляє управління зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГПУ.

Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки спільно з оперативним управлінням Головного управління ГФС в Київській області проводять досудове розслідування у кримінальній справі по фіктивному підприємництву, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, присвоєння, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем організованою групою осіб або в особливо великому розмірі.


Встановлено, що міжрегіональний конвертцентр був створений групою осіб на період до 2015 року. З того часу і по сьогоднішній день конвертцентр надавав послуги підприємствам реального сектору економіки, приватної та державної форми власності м. Києва, Київської, Луганської та Донецької щодо формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку на загальну суму понад 240 млн. гривень.

Правоохоронці провели 8 обшуків в офісах, місця реєстрації та фактичного проживання організаторів і учасників конвертцентру.

В результаті обшуків було вилучено 300 тис. гривень, 12 печаток підконтрольних транзитно-конвертаційних підприємств, комп'ютерну техніку та бухгалтерську документацію. Також накладені арешти на 40 розрахункових рахунків 11 транзитно-конвертаційних підприємств, відкритих в 9 банках.

у результаті обшуків правоохоронці вилучили 300 тис. гривень

Фото: у результаті обшуків правоохоронці вилучили 300 тис. гривень

Зараз проводяться слідчі (розшукові) дії щодо учасників конвертаційного центру для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Дніпропетровській обл. ліквідовано конвертцентр з оборотом в 370 млн гривень.

On Top