ГПУ розслідує факти зловживання владою службовцями Львівської міськради

НовиниНадзвичайні події    15.11.2016 - 13:23
Фото: прокуратура
Фото: прокуратура

У приміщенні Львівської міської ради проходять обшуки

Генеральна прокуратура України спільно з Національною поліцією розслідує факти зловживання службовими особами Львівської міськради, що призвели до збитків державі в особливо великих розмірах. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ. 

"Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Національної поліції України, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливих неправомірних дій з боку службових осіб Львівської міської ради, що призвели до збитків державі в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння за попередньою змовою групою осіб чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі вдалося встановити, що чиновники, зловживаючи службовим становищем, уклали з суб’єктом господарювання договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 млн гривень, тоді як нормативно-грошова оцінка даної земельної ділянки складала 140 млн гривень, чим заподіяли збитки в особливо великих розмірах.

Наразі з дозволу суду правоохоронці проводять обшуки у приміщенні Львівської міської ради та офісних приміщеннях оцінювачів і суб’єкта господарювання, що придбав землю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд Львова постановив припинити експлуатацію Грибовицького сміттєзвалища.

On Top