ГПУ розслідує факти зловживання владою службовцями Львівської міськради

НовиниНадзвичайні події    15.11.2016 - 13:23
Фото: прокуратура
Фото: прокуратура

У приміщенні Львівської міської ради проходять обшуки

Генеральна прокуратура України спільно з Національною поліцією розслідує факти зловживання службовими особами Львівської міськради, що призвели до збитків державі в особливо великих розмірах. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ. 

"Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Національної поліції України, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливих неправомірних дій з боку службових осіб Львівської міської ради, що призвели до збитків державі в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння за попередньою змовою групою осіб чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі вдалося встановити, що чиновники, зловживаючи службовим становищем, уклали з суб’єктом господарювання договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 млн гривень, тоді як нормативно-грошова оцінка даної земельної ділянки складала 140 млн гривень, чим заподіяли збитки в особливо великих розмірах.

Наразі з дозволу суду правоохоронці проводять обшуки у приміщенні Львівської міської ради та офісних приміщеннях оцінювачів і суб’єкта господарювання, що придбав землю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд Львова постановив припинити експлуатацію Грибовицького сміттєзвалища.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Госпсуд повернув державі 15,3 тис. гектарів мисливських угідь сина Пшонки У зв'язку з негодою аеропорт Львова скасував кілька рейсів
On Top