ru ua

ГПУ проводить обшуки в "Укргазвидобуванні"

ГПУ проводить обшуки в "Укргазвидобуванні" Фото: "Укргазвидобування" (facebook.com/Ukrgasvydobuvannya)

Обшуки проводяться за ухвалою Печерського районного суду міста Києва

Генеральна прокуратура України (ГПУ) проводить обшуки в ПАТ "Укргазвидобування". Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

"Представники Генеральної прокуратури України в супроводі представників СБУ знов проводять обшуки та виїмку документів. ГПУ цікавлять проведені у 2016-2017 рр роботи з гідророзриву пластів та капітального ремонту свердловин, які допомогли ПАТ "Укргазвидобування" досягти максимального за останні п’ять років добового видобутку природного газу", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, обшуки проводяться за ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 11 серпня 2017 року.

Повідомляється, що відповідно до ухвали суду, правоохоронці мають право вилучити первинні фінансово-господарські документи пов'язанні з відносинами "Укргазвидобування" з румунською компаниєю Tacrom Services S.R.L та білоруською "Бєлоруснєфть".

"Укргазвидобування" наголошує, що вилучення важливої для технологічного процесу документації та масові виклики на допити технічних керівників апарату УГВ та філій компанії можуть дестабілізувати роботу Товариства, що негативно вплине на виконання найбільшим газовидобувним підприємством України урядової програми зі збільшення видобутку природного газу. Подібні дії правоохоронців також можуть призвести до погіршення іміджу "Укргазвидобування" та України у міжнародному бізнес середовищі", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 7 липня 2017 року Служба безпеки України та Генеральна прокуратура вже проводили обшуки в ПАТ "Укргазвидобування".