ru ua

ГПУ притягнула до відповідальності 17 посадовців Держлікслужби

Генеральна прокуратура України (ГПУ) за результатами проведеної перевірки притягнула до відповідальності 17 посадовців Державної служби України з лікарських засобів (Держлікслужба).

Генеральна прокуратура України (ГПУ) за результатами проведеної перевірки притягнула до відповідальності 17 посадовців Державної служби України з лікарських засобів (Держлікслужба). Про це повідомили у Головному управлінні захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту, передає прес-служба Генпрокуратури.

Як зазначають у ГПУ, під час перевірки виявлено низку порушень вимог законодавства про забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності службовими особами Держлікслужби при здійсненні перевірок, видачі ліцензій та дозвільних документів.

Крім того, Генпрокуратура в порядку інформування направила лист прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку, у якому запропоновано вжити заходів до усунення колізії законів України та зміни підзаконних нормативно-правових актів у сфері здійснення державного контролю за якістю та безпекою лікарських засобів і медичних виробів.