ГПУ підозрює екс-міліціонера та екс-прокурора у незаконному переслідуванні евромайданівців

НовиниПолітика    04.01.2016 - 13:39
Фото: Генеральна прокуратура
ГПУ: на прокурорів у 2015 році витрачено понад 2,4 млрд гривень До суду направлено 42 обвинувальних акта щодо переслідування "автомайданівців"

Колишнім правоохоронцям оголошено про підозру

Генеральна прокуратура України оголосила підозру колишньому слідчому Дніпровського районного управління міліції Києва та екс-прокурору столичної прокуратури у незаконному затриманні та притягненні до кримінальної відповідальності активістів Евромайдану, повідомляє прес-служба ГПУ.

Зокрема, колишній міліціонер підозрюється у незаконному затриманні і притягненні до кримінальної відповідальності завідомо невинної особи Підозрюваному було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із обов'язком носити електронний засіб контролю.

Екс-прокурора підозрюють у незаконному притягненні за попередньою змовою із вказаним слідчим до кримінальної відповідальності завідомо невинної особи, у відношенні якої було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

"Досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності інших співучасників вчинення цих злочинів (працівників органів внутрішніх справ, прокуратури та суддів)", - вказує відомство.

Нагадаємо, в Україні за рік територіальні прокуратури передали до суду справу щодо 44 правоохоронців і 2 суддів за переслідування активістів "Автомайдану".

Читайте в розділі

Рівлін вважає ОУН причетною до вбивств євреїв під час Другої світової війни

Обама вперше за 50 років запропонував кандидатуру посла на Кубі

НАТО закликало Росію припинити насильство в Алеппо

On Top