ГПУ передала справу рівненської "бурштинової мафії" до суду

НовиниНадзвичайні події    17.05.2017 - 11:01
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко

Луценко повідомив про завершення досудового слідства у справі "бурштинової мафії"

Справу так званої "бурштинової мафії", яку очолював колишній заступник обласного прокурора Рівненської області, передали до Печерського районного суду Києва. Про це у Facebook повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Досудове слідство по Рівненській бурштиновій мафії на чолі з колишнім заступником обласного прокурора завершено. Справу передано до Печерського суду", - повідомив Луценко.

 
 

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Рівненській області триває операція з ліквідації "бурштинової мафії". Зокрема, 18 квітня 2016 року Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України зареєструвала кримінальну справу за фактом створення та діяльності в Рівненській області злочинної організації з метою отримання організаторами неправомірної вигоди за безперешкодне здійснення видобутку бурштину-сирцю.

"На жаль, я не можу сказати, що та операція остаточно покінчила з "бурштиновою мафією". На даний момент, за нашими оперативними даними, цій мафії був нанесений удар, і операція по її ліквідації триває", - зазначив у квітні Луценко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top