ГПУ відмовилася порушувати справу про шантаж Пукача прокуратурою

НовиниНадзвичайні події    17.03.2015 - 12:31

Генеральна прокуратура України відмовилася починати кримінальне провадження за заявою сторони потерпілого Олексія Подольського в рамках кримінальної справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе про нібито спробу шантажу підсудного Олексія Пукача з боку прокуратури. Про це в ході розгляду апеляційної скарги на вирок Олексію Пукачу заявив потерпілий Олексій Подольський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Пан Баганець (заступник генпрокурора України - ред.) нам написав, що немає підстав розслідувати шантаж підсудного Пукача, про що він тут у залі заявив. Якщо Пукач бреше - доведіть це... Баганець відмовився реєструвати це. Сказав, що ми не надали доказів", - заявив Подольський.

Цю ж інформацію підтвердив представник державного обвинувачення.
"Прийнято рішення про відсутність обставин для внесення відповідних даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань", - заявив прокурор.

Зазначимо, раніше представники потерпілої сторони в кримінальній справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе звернулися в прокуратуру із заявою про шантаж Пукача представниками Генпрокуратури.

Нагадаємо, сьогодні суд переніс розгляд апеляції на вирок Пукачу на 20 квітня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top